Makaleler » Ürün Aktivasyonları » Turbobit Premium Aktivasyonu

Turbobit Premium Aktivasyonu

1 - Eğer yoksa öncelik olarak turbobit sitesinden üyelik açmak zorundayız. Üyelik için linki açın size ait bir mail ve yine sizin belirlediğiniz bir şifre ile kayıt olun. (Resimlere tıklayarak büyütebilirsiniz.) Eğer hali hazırda üyeliğiniz varsa 2 nolu adımdan devam ediniz.


 


2 - Bu linkten üye hesabınıza giriş yapın. 
Turbobit Giriş Ekranı

 


3 - Linke tıklayın (dosyayı indirmeniz gerekmiyor. Sadece kurguyu anlatmak için verilmiştir), sağ üstte mail adresinizi görürsünüz. Yüksek hızda indir butonuna tıklayın.

Turbobit Premium Aktivasyon


4 - Bayi listesi 'ni seçin.

 


5 - Premium kodunuzu girin

Turbobit Aktivasyon

 

premium kodu hesabımıza tanım etmiş olduk. Hesabımıza tanım ettiğimiz premium kod artık kullanılamaz. İndirme işlemlerimiz için turbobit hesabımıza giriş yapmamız yeterli.

Orta üst kısımda premium sürenizi görebilirsiniz.

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Ahmet Güler
29 Ekim 2020
Merhaba Kodu Girip Activate a premium code yi tıkladığımda bana doğru bir eposta giriniz diyor oysaki kodun girildiği bölümün hemen sol tarafında bulunan eposta giriş kısmı soluk birşey yazılmıyor.

------------
Yönetici Yanıt
Merhabalar hesabınıza giriş yaptınız, kod girilecek alanda mail adresinizin olduğu yer soluksa yani mail adresi görünmüyorsa farklı tarayıcı deneyiniz. Sağlıklı bir tarayıcıda mail adresinizi görürsünüz. Ya da tarayıcı ön belleğini siliniz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır