Şartlar ve Koşullar

Şartlar ve Koşullar

 • Dukea Bilişim olarak mağazımızda satılan tüm dosya paylaşım sitelerinin resmi bayisi olarak hizmet sunmaktayız. Bu bağlamda aracılık hizmeti yürütmekte olduğumuzu, servislerin uptime süreleri (çalışma süreleri) için bir garanti vaat etmediğimizi, gerekli durumlarda yazışmaları yapacağımızı veya yardımcı olacağımızı, ürünün size özel olduğunu taahhüt ederiz.
   

 • Kullanıcımız bir ürünü talep etmesi durumunda ürüne ait ücreti tarafımıza ulaştırmalıdır. Ücret tarafımıza ulaştıktan sonra kontrol onayı sonrası ürün mail ya da telefon adresinize gönderilmektedir, ayrıca mağaza üzerinden siparişinizi, sipariş durumunu takip edebilirsiniz. 

   

 • Mağazamızda satılan ürünlerin tamamı dijital ürün kapsamına girmesi nedeni ile kargo gerekmemektedir.
   

 • Satılan ürünler dijital ürün kategorisine girmesi nedeni ile teslimat sonrası iade/değişim mümkün olmamaktadır. İletilen kodlar kişiye özeldir ve hemen kullanıma müsaittir. Bir kullanıcıya iletilen kod farklı bir kullanıcıya iletilemez ya da satılamaz. Bu nedenle ürün alımından önce olası soru ya da sorularınızı bize sorabilirsiniz. Dijital ürünler yapısı itibarı ile hemen kullanılabilmekte bu nedenle iade/iptal işlemi yapılamamaktadır.
   

 • Satışını yapmış olduğumuz her dosya paylaşım sitesinin kendince kuralları, kota ya da benzeri uygulamaları mevcuttur. Kullanıcıların bu kuralları okumaları, kurallara uymaları gerekmektedir. Aksi durumlarda mağazımız sorumluluk kabul etmemektedir.
   

 • Premium üyelik (ücretli üyelik) ücretsiz üyeliğe göre birçok alternatif sunar. Bunlardan en önemlisi mevcut hızınızla beklemeden indirme yapabilirsiniz. Ancak olası operatörünüz (ttnet, kablonet vb.) ya da dosya paylaşım sitesi ile alakalı bağlantı sorunlarında mağazamız sorumluluk kabul etmemektedir.
   

 • Kullanıcı alışveriş öncesi onaylamış olduğu bu sözleşmeye göre, dosya paylaşım sitelerinin kendi orjinal adreslerinde bulunan abonelik kuralları ve koşullarını bildiğini, bu kural ve koşullar ile mevcut hukuki düzenlemeleri ihlal etmeyeceğini, satın almış olduğu aboneliğin dijital bir ürün olduğunu ve abonelik bilgileri kendisine iletildikten sonra ürünü iade edemeyeceğini, farklı bir ürünle değişim yapılmasının mümkün olmadığını ve para iadesi talep edemeyeceğini, dosya paylaşım siteleri tarafından abonelik yapılma/yenileme anında yürürlüğe konmuş kurallara tabi olacağını, dosya paylaşım siteleri tarafından herhangi bir nedenle iptal edilebilecek aboneliklerden, dosya paylaşım sitelerinin sunucularına yüklenecek dosyaların içeriğinden dolayı veya alışveriş sonrasında dosya paylaşım siteleri sunucularında meydana gelebilecek arızalardan, dosya paylaşım sitelerine olabilecek, dosya paylaşım sitesi kaynaklı veya dosya paylaşım sitesi kaynaklı olmayan hertürlü erişim problemlerinden dosya paylaşım sitesi tarafından verilen hizmetin nitelik ve niceliği yanında hizmet sunumunda yapılacak olan olası değişikliklerden dolayı aracılık hizmeti vermekte olan şirketimizi veya sitemizi (magaza.dukea.com) hiçbir şekilde sorumlu tutmayacağını mevcut anlaşma gereği ödediği bedel karşılığı asıl hizmeti veren tarafın ve/veya asıl muhatabının dosya paylaşım siteleri olduğunu önceden kabul ve beyan etmiş sayılır.
   

 • İş bu şartlar ve koşullar kullanıcı tarafından okundu olarak kabul edilecektir. Bu şartlar okunmadan ya da kabul edilmeden sipariş mümkün olmamaktadır.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır