Aboneliğimi Nasıl Aktif Edebilirim?

Ödemenizin ardından (Banka ve PTT ödemeleri için geçerlidir) kısa bir süre sonra tarafınıza aboneliğiniz için kod yollanır ve bu kodun aktif edilmesi gerekir. Bu makalemizde bu konuda size yardımcı olmaya çalışacağız.

Mobil ödemelerde kod kısa bir sürede size ulaşır (tahmini 1 dakika içersinde sistem otomatik yollar) aşağıdaki işlemleri takip ederek gelen kodu aktif edebilirsiniz.

Turbobit.net aboneliği aktif etme
Öncelik ile turbobit üyeliğimiz olmalıdır. Üyelik açmak için turbobit.net adresiniz açalım ve sağ üst kısımdan Ücretsiz Kayıt adlı butona tıklıyarak bir mail adresi ve şifre belirtelim ve kayıt olalım sonrasında Giriş sekmesinden sisteme giriş yapalım, bundan sonraki işlemleri hesabımıza giriş yaptıktan sonra yapalım. Kod tarafınıza ulaştıktan sonra burayı tıklayın. Açılan sayfada sırası ile Yüksek Hızda indirme adlı butona tıklayın açılan yeni sayfada alt kısımdan Check out our Authorized Resellers List  bknz resim;


Siyah çerçeve ile belirtilen yere tıkladıktan sonra şu ekran açılacaktır bknz alt resim;

Siyah çerçeve ile belirtilen alana kodu giriniz ve Download NOW butonuna tıklayınız.. Üyelik hesabı açarak kodu hesabınıza girmeniz durumunda turbobit mail ve şifre bilgileriniz ile giriş yaparak tekrar tekrar kod girmek zorunda kalmazsınız. Bayi olarak hizmet veren firmalardan yaptığınız alımlarda ister SMS olsun ister kredi kartı ile alım olsun veya nakit alım olsun Reseller bayi alanından kodu girmek gerekmektedir.

Eğer aşağıdaki arayüz çıkarsa
Yukarıda yazan işlemler aynen geçerlidir. hesabınıza giriş yapınız. Kod tarafınıza ulaştıktan sonra burayı tıklayın. Açılan sayfada sırası ile Yüksek Hızda indirme adlı butona tıklayın açılan yeni sayfada sol kısımdan Reseller List tıklayın ve After the purchase you need to come back here again and enter received code here:  yazan yerin altında bulunan boş alana bizden almış olduğunuz kodu girin, send adlı butona tıklayın kod artık aktiftir. Ayrıca aşağıda yer alan resimede bakabilirsiniz.

 

Dukea Bilişim © 2018
Altyapı: OpenCart
Turbobit Premium | Turbobit Mobil Ödeme